World Blood Wrestling

Zaprazam! Nowym jest łatwiej.


#1 2012-05-15 21:59:00

 Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-12
Posty: 29
Punktów :   
WWW

WBW Xtremes 15.05.12

WBW Xtremes 15.05.12


<Miałem dodawać jak będzie 5 osób, ale coś się ruszyło więc dodaje dziś>


Na sali rozbrzmiewa Papa Roach - Last Resort [url](http://www.youtube.com/watch?v=j0lSpNtjPM8&ob=av2e[/url]). Na ring wchodzi łysa osoba osoba i mówi:
Nieznajoma osoba: No dobrze, może zacznijmy od tego, że jestem General Menagerem tej federacji. Jeśli mam być szczery to gó*** obchodzą mnie widzowie (hell heat). Możecie sobie buczeć ile chcecie, nie będzie mi to przeszkadzało w pracy (jeszcze większy hell heat). Ponieważ ta federacja jest na razie biedna, muszę również zapowiadać walki.(GM namyśla się po czym mówi) Wiem już jak zachęcić zawodników do przyłączenia się do federacji - wprawdzie pasy zostały już rozdane, ale dwie następne osoby które się zgłoszą dostaną title shoty^. Teraz muszę niestety zapowiedzieć pierwszą i ostatnią walkę.
Na sali słychać Watt White - Radio (http://www.youtube.com/watch?v=YxUvHFee75E) i wychodzi WBW Shockwave Champion Mi$iu.
Potem na sali słycać Firma - Jeb** Konfidenta [url](http://www.youtube.com/watch?v=LRaeKD1tiPo[/url]) i wychodzi WBW World Heavyweight Champion Wodzu

Main Event Champion vs. Champion match - Mi$iu vs. Wodzu
Gong i walka rozpoczęta i rozpoczęcie od klinczu, z którego lepiej wychodzi Wodzu, ale Mi$iu sprytnie przechodzi między linami tak, że Wodzu nie może go atakować. Ten drugi odwraca się żby zaprezentować swoją frustracje, ale wtedy Mi$iu korzysta  z sytuacji. Kiedy Wodzu się odwraca i dostaje bardzo silnym Close Linem od Mi$ia. (Mi$iu pokazuje swoje bicepsy publicznosci, ale odpowiedzią jest hell heat) wodzu bardzo szybko wstaje, jednak M nie daje się zaskoczyć robi unik przed Close Linem, odbija się od lin i częstuje Wodza Big Botem. Próba pinu: 1...2 kick up. Mi$iu wynosi Wodza i Powerslam. Próba pinu: 1...2...kick up. Mi$iu wchodzi na narożnik i Diving Elblow drop. Przygotowywuję się do kończącej akcji, wynosi Wodza na AA, ale ten wywinął się. Mi$iu uderza Wodza, ale ten oddaje mocniej. Kolanko dla Mi$ia w brzuch. Wodzu odbija się od lin i kolanko w twarz Mi$ia. Ten zatacza się do lin, ale Wodzu wyrzuca M za ring Close Linem, po czym obija go pięściami za ringiem. W końcu Wodzu wychodzi na narożnik, ale mi$iu był chytrzejszy uderza w liny przez co Wodzu uderza kroczami o narożnik. Mi$iu wchodzi na ring i chc zrobić Vertical Suplex, ale Wodzu kontruje i Dropkick z narożnika i jeszcze Senton Bomp 1...2kick up. Wodzu jest zdenerwowany robi Chokeslam, a potem Punt Kick 1...2..., niestety noga mi$a dotknęła lin. Mi$iu powoli wstaje, a Wodzu przjeżdża kciukiem po swojej szyji niczym Undertaker z WWE. Mamy Eye of the Storm i jeszcze tombtone piledriver. Po tym Mi$iu się już na pewno nie podniesie pin 1...2..., ale co to? sędziego od tyłu atakuje ta sama postać, która wygłaszała mowę przed walką to GM. Wodzu patrzy na GMa a ten parodiuje Wodza. Na to ten się wkurzył i chciał zaatakować Gma, ale on wykonał mu Low Blow zszedł z ringu uderzył wziął krzesło i uderzył nim Wodza w głowę tak, że ten zaczął krwawić GM zszedł z ringu. Mi$iu położył ręke na Wodzu 1...2...3 Koniec
Zwycięzca: Mi$iu

<Przepraszam za wszystkie błędy .>


_____________________________________________________________________________________________________________________
I'm Owner of World Blood Wrestling and You're fired!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.koszalinhh.pun.pl www.nano2010.pun.pl www.shiroame.pun.pl www.draglodz.pun.pl www.animony.pun.pl